Novinky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Kromě informací o novinkách a akcích získáte i přednostní přístup k povídkám, rozhovorům a článkům, které budeme čas od času zveřejňovat v sekci Čtení zdarma.

PF 2023

Nechť nám všem rok 2023 přinese stejné množství temnoty a světla, právě tolik, abychom viděli krásu, smysl a život, které každá polovina dává té druhé.“


Livia Llewellyn

rsz_img_08681

 

Anya Martin – Sedmilhář

Zatímco jinde probíhá Black Friday, pro nás je 25. listopad především Mezinárodním dnem proti násilí na ženách. Při této příležitosti jsme na našem webu zveřejnili vynikající povídku americké autorky Anyi Martinové Sedmilhář. Původně vyšla v antologii Rosse E. Lockharta Cthulhu Fhtagn! a následně v autorčině sbírce Sleeping With the Monster. Českého vydání se poprvé dočkala před rokem v časopise A2. 

20476242_10207501726420111_4726544801046021143_n
Foto: archiv autorky

 

Gwendolyn Kiste ve Tvaru

Blíží se dvanáctá a z houstnoucí mlhy se vynořuje auto, které pro Darlu záhadně přijíždí noc co noc… Tak začíná povídka Gwendolyn Kisteové Pozdně noční projížďka. Vychází v aktuálním Tvaru. A hororu se tentokrát věnuje celé číslo!

 

Tvar_18_2022-1_page-0001-724x1024

 

Halloweenská soutěž s Medusou

Do dnešní půlnoci můžete na našem facebookovém a instagramovém profilu soutěžit o výtisk jedné z našich knih dle vlastního výběru. Na každé sociální síti vylosujeme jednoho výherce. Jak se zapojit? Stačí, když nám pod soutěžní příspěvek napíšete, čím vás daná kniha zaujala a proč byste si ji rádi přečetli.

 

Soutěž platí pro Českou a Slovenskou republiku. Podrobné znění pravidel najdete zde: Pravidla halloweenské soutěže 2022.

 

Halloweenská soutěž s Medusou

 

Livia Llewellyn v Pevnosti

Pozor, pozor, v aktuálním čísle časopisu Pevnost  (7/20222) si můžete přečíst lovecraftovskou povídku Livie Llewellynové Poslední čisté, jasné léto! Povedené ilustrace má na svědomí Žaneta Kortusová. Časopis zakoupíte zde nebo elektronicky zde.

 

Kromě povídky najdete v Pevnosti i stranu věnovanou naší novince Ta, co jde první.

 

pevn2

 

Spustili jsme předprodej Té, co jde první

Blíží se žhavá novinka – Ta, co jde první Livie Llewellynové! Stejně jako u Trávy Anyi Martinové půjde o brožovanou knihu s klopami. Opět se nám podařilo zajistit exkluzivní, dříve nepublikovanou předmluvu – jejím autorem je renomovaný spisovatel Laird Barron! Dále novelu doplňuje autorčin doslov rovněž napsaný speciálně pro české vydání a seznam doporučeného poslechu včetně nezbytného odkazu na playlist.

 ll rek

 

PF 2022

Nechť vás po otevření dveří do nového roku čekají jen ty nejlepší podivnosti a spousta úžasných příležitostí, které dají zapomenout na hrůzy let 2020 a 2021.“


Anya Martin

 

PF2022

Stránka 1 z 3 - 23 položek celkem