Novinky, Strana 2

Halloweenská soutěž s Medusou

Do dnešní půlnoci můžete na našem facebookovém a instagramovém profilu soutěžit o výtisk jedné z našich knih dle vlastního výběru. Na každé sociální síti vylosujeme jednoho výherce. Jak se zapojit? Stačí, když nám pod soutěžní příspěvek napíšete, čím vás daná kniha zaujala a proč byste si ji rádi přečetli.

 

Soutěž platí pro Českou a Slovenskou republiku. Podrobné znění pravidel najdete zde: Pravidla halloweenské soutěže 2022.

 

Halloweenská soutěž s Medusou

 

Livia Llewellyn v Pevnosti

Pozor, pozor, v aktuálním čísle časopisu Pevnost  (7/2022) si můžete přečíst lovecraftovskou povídku Livie Llewellynové Poslední čisté, jasné léto! Povedené ilustrace má na svědomí Žaneta Kortusová. Časopis zakoupíte zde nebo elektronicky zde.

 

Kromě povídky najdete v Pevnosti i stranu věnovanou naší novince Ta, co jde první.

 

pevn2

 

Spustili jsme předprodej Té, co jde první

Blíží se žhavá novinka – Ta, co jde první Livie Llewellynové! Stejně jako u Trávy Anyi Martinové půjde o brožovanou knihu s klopami. Opět se nám podařilo zajistit exkluzivní, dříve nepublikovanou předmluvu – jejím autorem je renomovaný spisovatel Laird Barron! Dále novelu doplňuje autorčin doslov rovněž napsaný speciálně pro české vydání a seznam doporučeného poslechu včetně nezbytného odkazu na playlist.

 ll rek

 

PF 2022

Nechť vás po otevření dveří do nového roku čekají jen ty nejlepší podivnosti a spousta úžasných příležitostí, které dají zapomenout na hrůzy let 2020 a 2021.“


Anya Martin

 

PF2022

Medusa v Howardovi

Vyšel prosincový Howard! Dvě stě stran nabušeného čtení zdarma – mimo jiné recenze Trávy Anyi Martinové (na zoubek se jí podíval Honza Vojtíšek) a rozhovor s hlavou Medusy, nakladatelem/překladatelem Romanem Tilcerem! Tématem čísla jsou hororové seriály a série. Úleťáckou obálku má na svědomí Michal Březina.

titulka41

Vánoční soutěž a mimořádná sleva na Trávu

Před Vánoci bychom rádi dostali naši první knihu mezi nové čtenáře a vy nám s tím můžete pomoct! Chcete-li se zapojit do soutěže, stačí, když pod příslušný příspěvek na našem facebooku či instagramu napíšete, čím by vám Medusa udělala radost – nebo čím už vám radost udělala. Na obou sociálních sítích vylosujeme jednoho výherce. Soutěž poběží do úterní půlnoci a zúčastnit se můžou i čtenáři na Slovensku. Plné znění pravidel najdete zde: Pravidla soutěže na Facebooku a Instagramu.

 

Pokud se na vás neusměje štěstí, můžete využít mimořádné vánoční slevy. Čtenáře prý zajímají slevy až od 20 %, tak jsme Trávu zlevnili na 222 Kč! Na jednom výtisku tak ušetříte skoro 60 Kč. A při nákupu a dvou a více kusů máte dopravu zdarma!

 

Sleva platí do pátku. Pátek je zároveň posledním dnem, kdy podle Zásilkovny můžeme odeslat balíčky tak, aby vám přišly do 24. 12. (Jak to má Česká pošta, nevíme.) Doporučujeme tedy objednávku podat spíše dříve než později.

 

soutěž2

 

Slevový kupon

Začátkem týdne jsme odběratelům našeho newsletteru rozesílali slevový kupon, ale moc lidí ho nevyužilo (čemuž se nelze divit, protože newsletter odebírají vesměs ti, co u nás už nakoupili), tak ho tu dnes vyvěšujeme veřejně. Klidně ho sdílejte dál, budeme jen rádi!

Na jedné knize ušetříte 40 Kč a při nákupu dvou máte dopravu zdarma! Stačí, když v košíku zadáte MILUJUMEDUSU. Kód platí do konce týdne. A zasíláme i na Slovensko!

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVA

Knihovnám nabízíme ještě větší slevu – pokud znáte nějaké knihovníky, nasměrujte je sem, ať se nám ozvou, a nějak se domluvíme.

Podobně vám můžeme nabídnout mimořádnou slevu, pokud jste v tíživé životní situaci a cena na našem e-shopu je pro vás pořád příliš vysoká. (K tomu nás inspirovali nakladatelé jako Michael Bronec ze Strak na Vrbě a Jakub Němeček z Gnóm!u). Prostě nám napište a zkusíme se dohodnout. Rovněž platí do konce týdne!

Buďte zdrávi a čtěte dobré knihy!

  

MIL

 

Stránka 2 z 3 - 29 položek celkem