Novinky, Strana 2

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Kromě informací o novinkách a akcích získáte i přednostní přístup k povídkám, rozhovorům a článkům, které budeme čas od času zveřejňovat v sekci Čtení zdarma.

Medusa v Howardovi

Vyšel prosincový Howard! Dvě stě stran nabušeného čtení zdarma – mimo jiné recenze Trávy Anyi Martinové (na zoubek se jí podíval Honza Vojtíšek) a rozhovor s hlavou Medusy, nakladatelem/překladatelem Romanem Tilcerem! Tématem čísla jsou hororové seriály a série. Úleťáckou obálku má na svědomí Michal Březina.

titulka41

Vánoční soutěž a mimořádná sleva na Trávu

Před Vánoci bychom rádi dostali naši první knihu mezi nové čtenáře a vy nám s tím můžete pomoct! Chcete-li se zapojit do soutěže, stačí, když pod příslušný příspěvek na našem facebooku či instagramu napíšete, čím by vám Medusa udělala radost – nebo čím už vám radost udělala. Na obou sociálních sítích vylosujeme jednoho výherce. Soutěž poběží do úterní půlnoci a zúčastnit se můžou i čtenáři na Slovensku. Plné znění pravidel najdete zde: Pravidla soutěže na Facebooku a Instagramu.

 

Pokud se na vás neusměje štěstí, můžete využít mimořádné vánoční slevy. Čtenáře prý zajímají slevy až od 20 %, tak jsme Trávu zlevnili na 222 Kč! Na jednom výtisku tak ušetříte skoro 60 Kč. A při nákupu a dvou a více kusů máte dopravu zdarma!

 

Sleva platí do pátku. Pátek je zároveň posledním dnem, kdy podle Zásilkovny můžeme odeslat balíčky tak, aby vám přišly do 24. 12. (Jak to má Česká pošta, nevíme.) Doporučujeme tedy objednávku podat spíše dříve než později.

 

soutěž2

 

Slevový kupon

Začátkem týdne jsme odběratelům našeho newsletteru rozesílali slevový kupon, ale moc lidí ho nevyužilo (čemuž se nelze divit, protože newsletter odebírají vesměs ti, co u nás už nakoupili), tak ho tu dnes vyvěšujeme veřejně. Klidně ho sdílejte dál, budeme jen rádi!

Na jedné knize ušetříte 40 Kč a při nákupu dvou máte dopravu zdarma! Stačí, když v košíku zadáte MILUJUMEDUSU. Kód platí do konce týdne. A zasíláme i na Slovensko!

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVA

Knihovnám nabízíme ještě větší slevu – pokud znáte nějaké knihovníky, nasměrujte je sem, ať se nám ozvou, a nějak se domluvíme.

Podobně vám můžeme nabídnout mimořádnou slevu, pokud jste v tíživé životní situaci a cena na našem e-shopu je pro vás pořád příliš vysoká. (K tomu nás inspirovali nakladatelé jako Michael Bronec ze Strak na Vrbě a Jakub Němeček z Gnóm!u). Prostě nám napište a zkusíme se dohodnout. Rovněž platí do konce týdne!

Buďte zdrávi a čtěte dobré knihy!

  

MIL

 

Vzkaz Anyi Martinové českým čtenářům

Dnes pro vás máme něco speciálního – vzkaz od Anyi Martinové, autorky naší první knihyAnya původně chtěla dorazit na pražský HorrorCon, kde jsme knihu v sobotu křtili, žel, nešlo to, a tak pro české čtenáře nahrála aspoň tohle video.

 

PS: HorrorCon byl super – díky všem, kteří přišli Medusu omrknout! Jestli se k nám dostanou nějaké fotky, určitě je nasdílíme. 

Ukázka z Trávy

Může se tělo stát lesem?“

 

Máme pro vás ukázku z naší první knihy! Jedná se o samotný začátek novely – je to trošku drsnější čtení, hlavní hrdinka přijede do márnice identifikovat tělo svého bývalého muže, který se zřítil s letadlem do močálů... Ale uvidíte i jednu z nádherných vnitřních ilustrací Jeanne D’Angelo!

 

Dobří lidé ze serveru scifi.sk si dali tu práci a přeložili anotaci do slovenštiny, ale ukázka je v češtině. A když jsme u toho, knihy zasíláme i na Slovensko (a při nákupu dvou a více kusů je doprava zdarma).

 

Trávu vyzvedneme z tiskárny nejspíš zítra, což znamená, že ji v pátek začneme rozesílat těm, co už mají objednáno. Ještě se mezi ně můžete přidat! Trávu koupíte zde.

 

202501

 

Halloweenská soutěž

Do dnešní půlnoci můžete na našem facebookovém a instagramovém profilu soutěžit o výtisk knihy Tráva od americké spisovatelky Anyi Martinové. Na každé sociální síti vylosujeme jednoho výherce. Jak se zapojit? Stačí, když nám pod soutěžní příspěvek napíšete, čím vás Tráva zaujala a proč byste si ji rádi přečetli.

 

Soutěž platí pro Českou a Slovenskou republiku. Podrobné znění pravidel najdete zde: Pravidla halloweenské soutěže.

 

Halloweenská soutěž

 

Povídka Sedmilhář v A2

Datum vydání Trávy je za dveřmi, ale s tvorbou Anyi Martinové se můžete seznámit už teď, v aktuálním čísle kulturního čtrnáctideníku A2. Dnes tam vyšla povídka Sedmilhář (původně publikovaná v lovecraftovské antologii Cthulhu Fhtagn!, následně pak v autorčině sbírce Sleeping With the Monster).

 

lyg2

 

Tráva v předprodeji

S velkým potěšením oznamujeme, že jsme zahájili předprodej naší první knihy – novely Tráva americké spisovatelky Anyi Martinové!

V předprodeji ušetříte na jedné knize 29 Kč. Když koupíte dvě, budete mít dopravu zdarma. Datum vydání zatím necháme na 13. 11., ale podle posledních zpráv z tiskárny by kniha měla být hotová o týden dřív.

Za současnou cenu bude Tráva k mání do 13. 11., kdy ji pokřtíme v Praze na HorrorConu. Těšíme se, až si najde své čtenáře!

 

Anya Martin v Praze

Anya Martin, autorka naší první knihy, 10. 10. oslavila narozeniny! Abyste z toho taky něco měli, přihodíme nové info. Jak vidíte na fotce, Anya v minulosti navštívila Prahu. Je to podle ní kouzelné místo a ráda by se do Česka zase někdy vrátila. Zvažovala účast na pražském HorrorConu, ale vzhledem ke všemožným okolnostem to zřejmě neklapne. Každopádně my tam budeme a rádi vás uvidíme!

 

Co se týče Trávy, Anyiny připravované knihy, už je v tiskárně a vypadá to, že by měla vyjít na přelomu října a listopadu, takže ji na HorrorConu s nejvyšší pravděpodobností rovnou pokřtíme! V nejbližších dnech začneme připravovat předprodej – zůstaňte na příjmu nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru, ať ho potom nepropásnete!

 

577891_4796771696006_1802772380_n

 

Foto: archiv autorky

Stránka 2 z 3 - 23 položek celkem